Alternate Text

 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Neredeyim : Sol Menu  >  Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz 
 
 
 
 
  

Danışma  Hizmeti

Kütüphane kullanıcılarının bilgi gereksinimlerini karşılayan hizmettir. Ansiklopediler, sözlükler, yıllıklar, mesleki kitaplar ve her türden araştırmaya yönelik yayınların yer aldığı yetişkinlere hizmet veren, müracaat bölümünde mevcut kaynaklar doğrultusunda her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

 
 
 
 

 

 

Ödünç Kitap Verme Hizmeti

        Kütüphane materyallerinin belirli bir süreyle kütüphane dışında yararlanılmak üzere ödünç verilmesi hizmetidir. Roman, hikâye, şiir, kişisel gelişim, sosyoloji, psikoloji, din ve tarih konusundaki kaynaklardan dilediğiniz seçimi yaparak, üye olmak kaydıyla iki hafta süreyle ödünç alabilirsiniz.

 
 
 

  

Çocuklara Verilen Hizmetler

        Okul Öncesi ve Çocuk bölümünde 04-16 yaş arası okuyucularımıza hizmet verilmektedir. Kitaplarımız açık raf sisteminde okuyucu hizmetlerine sunulmaktadır.

 

 
 
 
 
 
 
  
 
 

  

İnternet Hizmeti

        İnternet salonundan yararlanmak için üye olunması yeterlidir. Salon ücretsiz olup kablosuz internet mevcuttur. Araştırma ve iletişim amaçlı kullanılmaktadır.

 

  

 

 

Eğitici Kültürel Etkinlikler

       Kütüphaneye ilgiyi arttırmak, halkı kütüphaneden yararlanmaya yönlendirmek, kütüphaneyi bir kültür odağı olarak görmelerini sağlamak amacıyla kitap tanıtma, imza günleri, sergiler, kurslar, konferans ve paneller düzenlemektedir.

    


KOHA 
  
 
 

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün

 


Facebook'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
Salı ,cumartesi:08:00/17:00
 Pazar - Pazartesi Kapalı

İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1327 kez gösterilmiştir.